Bioderma Photoderm Autobronzant spray 150 ml

Bioderma Photoderm Autobronzant spray 150 ml
Běžná cena s DPH490 Kč
Ušetříte21 Kč 4 %
Vaše cena s DPH469 Kč
Vaše cena bez DPH388 Kč
Kód0000876
VýrobceBIODERMA
Počet od kolika kusů dárek0
PhotodermAno
ZnačkaBioderma
KosmetikaAno
SlunceSamoopalovací krémy a spreje
Objem150 ml
KonzistenceSprej
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
Expedice do 48h
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
čtvrtek 9. dubna
Přepravní společností:
úterý 14. dubna

Bioderma Photoderm Autobronzantje samoopalovací hydratační sprej, který dodává pokožce přirozený odstín opálení a zároveň pokožka získává rovnoměrné a plynulé tónování.

Vlastnosti: Dodává pokožce přirozený odstín a zároveň pokožka získává rovnoměrné a plynulé tónování.Unikátní dlouhotrvající účinek a výrazná hydratace. Kombinace aktivních tónovacích látek DHA se speciálním difúzním systémem, který rovnoměrně rozptýlí DHA v pokožce.Obsahuje patent buněčné bioprotekce chránící buňky pokožky do hloubky.Sprej po nanesení ihned zasychá na pokožce.Nezanechává fleky na pokožce.

  • Praktický rozstřikovač je funkční při každém naklonění.

Obsahuje příjemnou parfemace, je nekomedogenní a hypoalergenní.Perfektní tolerance i pro nejcitlivější pokožku.

Doporučené použití:
Přípravek Bioderma Photoderm Autobronzant aplikujte v tenké vrstvě ze vzdálenosti alespoň 20 cm na předem očištěnou a řádně osušenou pokožku obličeje nebo těla. Intenzita trvání tónování závisí na použitém množství přípravku Bioderma Photoderm Autobronzant a na frekvenci jeho aplikací.
Vyhněte se kontaktu s očima!

Upozornění:
Samoopalovací sprej Bioderma Photoderm Autobronzant vás nezachrání před zářením slunce! V případě expozice na slunci chraňte svou pleť přípravkem s faktorem odpovídajícím vašemu typu pleti.

Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko! Vyhýbejte se expozici v čase nejvyššího záření. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Žádný ochranný přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci!

Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně.
Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty.

Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – při aplikaci platí zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Balení:
150 ml


Doporučené použití:

Přípravek aplikujte v tenké vrstvě ze vzdálenosti alespoň 20cm na předem očištěnou a řádně osušenou pokožku obličeje nebo těla. Intenzita trvání tonování závisí na použitém množství přípravku a na frekvenci jeho aplikací.

POZOR: Samoopalovací sprej vás nechrání před sluncem! V případě opalování chraňte svou pleť přípravkem s faktorem odpovídajícím vašemu typu pleti. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění:

Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 C. Ani vyprázdňenou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí.