Doprava a platba

           Česká republika    Typ služby Expedice do Doba dodání Platba předem Platba dobírkou
  Česká pošta - Balík do ruky 15:00 h do 24h 85,- 121,-
 Bioderma balík do balíkovny   Česká pošta - Balík do Balíkovny 15:00 h  do 24h  49,-   59,-
  Osobní odběr Zásilkovny - pobočky 15:00 h do 24h  59,-  84,-
 BRNO - Zábrdovická 10   Osobní odběr  12 - 16:00h 16:00 h 5 min. - 2h

0,-

0,-
            Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 2000 Kč Vám zásilku dopravíme zdarma Českou poštou v případě platby kartou nebo předem na účet, při platbě dobírkou za doběrečné dle dopravce .

 

 

Možnosti platby

Pro Váš maximální komfort nabízíme několik způsobů provedení platby. Stačí zvolit ten, který je pro Vás nejpohodlnější. Možnosti platby pro Vaši objednávku se Vám zobrazí v rámci volby způsobu dopravy v košíku.

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo poštovnímu doručovateli nebo kurýrovi přepravní služby, který Vám zásilku přiveze. Stručně řečeno, cenu balíčku uhradíte hotově při převzetí.

Platba předem na účet: Zvolíte-li platbu předem na účet, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol platby je potřeba vždy uvést číslo objednávky. Po připsání platby na náš účet objednávku odešleme. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do pěti pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat.

Platba kreditní kartou: Přejete-li si objednávku uhradit přes internet kreditní kartou, zvolte prosím tuto možnost při volbě způsobu platby. Následně objednávku potvrdíte a budete automaticky přesměrováni do platebního rozhraní.

Platba v hotovosti při osobním odběru Heuréka point: Při odběru zboží na výdejních místech HeurékaPoint/Uloženka.cz lze platit pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

Platba kreditní kartou na výdejním místě v Brně: nad 600kč